گزارش Automechanika شانگهای 2020

March 13, 2021
آخرین اخبار شرکت گزارش Automechanika شانگهای 2020

با موضوع "با هم ما اکوسیستم اتومبیل آینده را می سازیم" در 5 دسامبر سال 2020 ، اتومکانیکا شانگهای 2020 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های ملی شانگهای به پایان رسید.مساحت این نمایشگاه 280،000 متر مربع است و بیش از 3000 غرفه دار از صنعت خودرو را به خود جلب می کند.این نمایش متعهد شده است که تحت تأثیر همه گیری ، جهت ها و فرصت های جدیدی را برای توسعه صنعت کشف کند.

 

بسیاری از مشتریان خارجی که تحت تأثیر همه گیری جهانی قرار داشتند ، نمی توانستند به نمایشگاه بپیوندند ، در واقع تعداد غرفه داران صادراتی در غرفه های خارجی امسال کاهش یافته است.ما در Huajing نگران مشتریانی هستیم که با شرایط همه گیر دست و پنجه نرم می کنند و آرزو می کنیم که هرچه سریعتر بر همه مشکلات غلبه کنند و پیروزی نهایی این جنگ جهانی علیه همه گیری را درک کنند.

 

با وجود تعداد محدود غرفه داران ، غرفه های Huajing بسیاری از غرفه داران را به پیوستن دعوت کرده است.تیم هوآجینگ با استقبال از روحیه "مشتری مداری و خدمات گرا" مشتری را با اشتیاق بالا و دانش حرفه ای خود به طور کامل نشان داده و سرگرم می کند. اشتیاق و اشتیاق آنها تجربه و خدمات قابل توجه مشتری را به ارمغان آورده است.

 

در این نمایشگاه ، هوآینگ بیشتر از مذاکرات تجاری ، تبلیغ و نمایش محصول است.محور ترمزهای دیسکی سری پیشرفته با سیستم تعلیق هوا و 300000 کیلومتر محور ترمز درام بدون تعمیر و نگهداری در محل به نمایش در آمد ، Huajing متعهد به ارائه خدمات به بازار و مشتریان در اولویت اصلی و اطمینان از ایمنی صنعت لجستیک تریلر است.

"کیفیت سازگار ، بهترین خدمات برای ایجاد نام تجاری معتبر" نسخه Huajing است!اگرچه نمایشگاه شانگهای فرانكفورت موفقیت آمیز به پایان رسیده است ، اما برای آینده ، Huajing با تولید محصولات نوآورانه و خدمات سطح بالاتر ، به سهم خود در توسعه صنعت لجستیك ادامه خواهد داد!ما برای همه شرکای تجاری آرزو می کنیم در راه بازگشت خود سفری ایمن داشته باشند!ما آرزو می کنیم همه شرکای خارج از کشور ما سلامتی و تندرستی را در وضعیت همه گیر حفظ کنند ، منتظر تجمع دوباره در نمایشگاه بعدی فرانکفورت هستیم