جایزه نوآوری فناوری در تجهیزات ایمنی

March 13, 2021
آخرین اخبار شرکت جایزه نوآوری فناوری در تجهیزات ایمنی

"کنفرانس سالانه ملی صنایع شیمیایی 2020" به میزبانی فدراسیون خرید تدارکات چین ، با همکاری سازمان Sinopec Chemical Sales Co. ، Ltd از 12 تا 13 نوامبر سال 2020 برگزار شد. مراسم باشکوهی در شهر ژجیانگ تونگشیانگ توسط شعبه تدارکات مواد شیمیایی خطرناک تحت فدراسیون تدارکات و خرید چین.

 

 

در مراسم اهدای جایزه "مخزن طلایی" ، هوآجینگ به دلیل محصولات ایمن و مقاوم در برابر سایش ، فناوری نوآوری مداوم و خدمات عالی بسیار مورد توجه همتایان صنعت قرار گرفت.هیئت داوری متخصص "Golden tank Award" دارای استانداردهای بالا و روش بررسی دقیق برای همه رقبا است.شرکت Huajing در میان بسیاری از شرکت ها برجسته بود و "جایزه مخزن طلایی" - یک جایزه به رسمیت شناختن نوآوری فناوری در تجهیزات ایمنی ، به صنعت تدارکات شیمیایی چین 2020 اعطا شد.

 

"جایزه تانک طلایی" صنعت تدارکات شیمیایی چین برای پنجمین دوره برگزار شد.این بالاترین نشان در صنعت لجستیک است.این هدف به رسمیت شناختن و تکریم شرکتهای برجسته و شخص برجسته صنعت است که سهم قابل توجهی در توسعه نوآورانه و ارتقا system سیستماتیک کل صنعت دارند.این برنامه با تنظیم الگوهای مختلف از پیشرفت صنعت حمایت می کند.

 

"جایزه تانک طلایی" به عنوان بالاترین نشان در صنعت تدارکات شیمیایی داخلی ، نمادی از افتخار بزرگ برای پرسنل تدارکات شیمیایی و شرکت های صنعتی است.این یک استاندارد بالا برای انتخاب برنده است. فقط یک شرکت برای مطابقت با الزامات روند توسعه ایمنی صنعت تدارکات شیمیایی ، پیروی از "نوآوری گرا" ، "خدمات با قلب و روح" ، همچنان به دنبال نوآوری فن آوری است ، برای اطمینان از ایمنی تدارکات شیمیایی ، کنترل دقیق کیفیت محصول را اعمال کنید ، واجد شرایط لازم برای مطابقت با معیارهای انتخاب "جایزه مخزن طلایی" هستند.